Mezoterapi Ürünleri-İlaçları PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   

 

Mezoterapi İlaçları

Mezoterapi uygulamalarında ilaçların kullanımı 2 yaklaşımla farklılık göstermektedir.

1- Klasik Mezoterapi yaklaşımı: mezoterapi ilaçları hekim tarafından hasta yanında, hasta ihtiyaçları doğrultusunda, hasta ihtiyacı kadar, hastanın sorunlara yönelik olarak hazırlanır. Hazırlanan karışım hemen hastaya uygulanır.
2- Non Klasik mezoterapi yaklaşımı: mezoterapi ilaçları hekim kontrolünde olmadan bazı durumlar ve hasta portföyleri göz önüne alınarak bazı laboratuarlar tarafından hazırlanır, bu hazır karışımlar hekim tarafından hastaya uygulanır. BU yaklaşımda kullanılan hazır mezoterapi karışı ilaçlarını sitemiz bu sayfasından bulabilirsiniz.

Mezoterapi İlaçları:
Klasik mezoterapi uygulamaları için tüm dünyada kullanılan bazı ilaçlar hakkında bilgiler aşağıda verilmiştir.
Mezoterapi ilaçlarının ticari takdim şekilleri ve son ürün isimleri değişebilmektedir.

 

 

Procain

100 Ml Flk

Caffein

2 cc Amp

L Carnitine

5 cc Amp

Silica Organica

5 cc Amp

Alcacoffa

5 cc Amp

Mellilot Rutina

2 cc Amp

Buflomedil

5 cc Amp

Pentoxifyllin

5 cc Amp

Dexpanthenol

2 cc Amp

Vit C

5 cc Amp

Oligo Element

5 cc Amp

Selenium

2 cc Amp

 

 

 

Firmamız mezoterapi ilaçlarının ithalatı için Sağlık Bakanlığına başvurusunu yapmış kısa süre içersinde sonuçlanmasını beklemektedir. İthalat izninin sonuçlanmasına kadar geçen sürede mezoterapi ürünlerinin satışı mümkün değildir. İthalat izni sitemizden duyurulacak olup, izin ile birlikte mezoterapi ürünleri hakkında detaylı bilgiler, kullanım ve karışım bilgileri tıp doktorları için sunulacaktır.

Mezoterapi ilaç ürünlerimiz 2016 yılı- Ağustos Ayı itibari ile  satışa sunulacaktır. Satışımız site aracılığı ile duyurulacaktır.